ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W NASZYCH POKOJACH ZAGADEK

OŚWIADCZENIE TAJEMNICZEGO POKOJU W SPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH ZABAW

Szanowni Państwo, w związku z tragicznym wypadkiem, do którego doszło w jednym z Escape Roomów w Koszalinie pragniemy złożyć serdecznie wyrazy współczucia rodzinom poszkodowanych ofiar. Łączymy się z nimi w bólu i smutku. Z wstępnym ustaleń wynika, że do wypadku doszło z powodu nieszczelności butli gazowej używanej do ogrzewania lokalu, w którym prowadzona była zabawa. My z naszej strony jako firma organizująca zabawę głównie dla dzieci chcielibyśmy Państwa zapewnić, iż nasz lokal objęty jest coroczną inspekcją budowlaną, podczas której sprawdzone są potencjalne zagrożenia. Ponadto nasz lokal wyposażony jest w różne sposoby ochrony przeciwpożarowej:

Pragniemy zapewnić Państwa, iż misją naszej firmy jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń z zabawy przy stosowaniu wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa, nie tylko tych wynikających z przepisów BHP, ale także dodatkowych czynności zabezpieczających naszych klientów przed wszelkimi zagrożeniami.

W razie dodatkowych pytań, wątpliwości czy potrzeby udzielenia dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Udostępniamy również nasz lokal do możliwości obejrzenia przed samą zabawą po uprzednim umówieniu godziny spotkania, żeby mieli Państwo pewność, że podjęliśmy wszelkie możliwe kroki zapewniające bezpieczeństwo.

785 735 119

O dowolnej porze dnia pozostajemy także dla Państwa dostępni drogą mailową: kontakt@tajemniczypokoj.pl lub wypełniając formularz z Państwa zapytaniem.