Urodziny dla dzieci Poznań – by ten dzień był zapamiętany2018-06-15T13:32:28+00:00

Urodziny Dla Dzieci Poznań w Nowoczesnym Stylu

Emocje | Zabawa | Niespodzianki | Relaks | Przyjęcie Urodzinowe Dla Dzieci

Urodziny dla dzieci w Tajemniczym Pokoju Zagadek

kompleksowe przyjęcie urodzinowe

kilka wariantów do wyboru

darmowe pamiątkowe dyplomy dla dzieci

jedyne w Poznaniu Pokoje Zagadek Dla Dzieci

całą imprezę urodzinową zarezerwujesz online

tysiące zadowolonych klientów

tematyczne zaproszenia dla gości

atrakcyjna lokalizacja

urodziny, który pozostają w pamięci na długo

Pomysł Na Oryginalne Urodziny

Urodziny w Pokojach Zagadek to oryginalny i z naszego doświadczenia wynika, że bardzo trafiony pomysł na urodziny dla dzieci w Poznaniu. Od kilku lat łamiemy stereotyp nowoczesnego spędzania czasu z dziećmi. Wierzymy, że najlepsza zabawa zaczyna się w gronie najbliższych i dlatego nasze urodziny to wspólna zabawa wszystkich uczestników. Urodziny dla dzieci Poznań!

Przebieg zabawy

Każda zabawa urodzinowa przebiega zgodnie ze sprawdzonymi scenariuszami. Nasze przyjęcia urodzinowe dzielimy na dwie części. 1) Zabawa w pokojach zagadek 2) Poczęstunek w dżunglowej scenerii z grami zespołowymi. Urodziny dla dzieci Poznań powinny być wyjątkowe i z nami takie będą.

Zaproszenia dla gości

Drukowane zaproszenia urodzinowe zapakowane w ozdobną kopertę przy rezerwacji urodzin z tematyczną grafiką, które możemy wysłać Pocztą Polską na dowolny adres.

Wycena urodzin jest całkowcie darmowa i niezobowiązująca.  W kilku krokach wybierzesz pakiet, który Cię interesuje.

Jak zorganizować urodziny dla dziecka które pozostaną w pamięci na długo?

Escape Room dla dzieci - Na ratunek tygrysom

Pokoje zagadek dla dzieci!

Emocje, emocje, emocje!

Czas na ratowanie tygrysów i dinozaurów.

Tu zaczyna się główne zadanie, czyli wypełniona sekretami bajkowa dżungla i tajemnicza wyspa zamieszkała przez dinozaury. Urodziny dla dzieci powinny być pełne emocji i niespodzianek, a gdzie można znaleźć ich więcej? W pokojach zagadek dzieci spędzają pierwszą część przyjęcia urodzinowego. Trwa ono zazwyczaj 55 – 70 minut.

Poznań dla dzieci

Poczęstunek urodzinowy

Coś czego jeszcze nie było!

Jak przygotować poczęstunek?

Krzesła talerze i stół? Nie…tego przecież nikt nie zapamięta! A może by tak zastąpić to poduszkami, pniami drzew i zieloną trawą nawet w środku zimy? A zamiast standardowych talerzyków wybrać takie, z których patrzą się na Was dinozaury….? Ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo urodziny dla dzieci Poznań mają być kreatywne.

escape room poznań

Prezenty urodzinowe!

Ukryte są pośród zagadek...

Jakby to było, gdyby prezenty wręczał ktoś kto jest cały zielony...

Prezenty to piękna rzecz. Goście zawsze wiedzą z czego jubilat najbardziej się ucieszy. My jednak mamy pomysł jak te prezenty wręczyć. Mikołaj rozdaje prezenty pod choinkę, a kto w takim razie rozdaje na urodziny dla dzieci? Nasza propozycja to ukrycie prezentów urodzinowych w taki sposób, aby po rozwiązaniu wszystkich zagadek znaleźć prezenty ukryte na końcowym etapie zabawy.

Gry zespołowe

A na koniec zabawa!

Gry zespołowe

Po poczęstunku kolejna atrakcja

Oczywiście rozumiemy, że poczęstunek to nie tylko tort, słodycze i napoje. Stawiamy na współpracę i dobrą zabawę, dlatego podczas drugiej części zabawy przygotowujemy gry zręcznościowe i inne atrakcje tak, aby zapewnić uśmiech na twarzach dzieci przez całe przyjęcie urodzinowe. U nas dzieci mają wybór w co chcą się bawić podczas drugiej części zabawy.

Wartością Tajemniczego Pokoju są nasi klienci. To oni oceniają naszą atrakcję

Ucieczka z wyspy dinozaurów to świetny pomysł na urodzinową imprezę. Nasze dzieciaki (8, 6 i 5 lat) bawiły się świetnie i długo jeszcze będą wspominać zagadki z antycznego świata, które na nich czekały. Polecam bardzo!

escape dla dzieciKatarzyna Wasilewska, Mama 8-letniej Jagody

Polecam, wspaniała zabawa. My byliśmy w pokoju Na ratunek tygrysom, w ramach 11-tych urodzin córeczki. Wszystkie dzieci zachwycone, łącznie z mamą, która również uczestniczyła w zabawie . Naprawdę super miejsce. Na pewno jeszcze wrócimy, tym razem do pokoju dinozaurów.

voucher do pokoju zagadekAnna Adamczak, Mama 11-letniej Julii

Bardzo sprawnie zorganizowana impreza urodzinowa dla 9-letniego syna. Świetna zabawa i bardzo dobre podejście obsługi do dzieci. Polecamy!

rodzinna zabawa w PoznaniuDariusz Szczepankiewicz, Tata 9-letniego Bartka

Cennik urodzin w Tajemniczym Pokoju

Pakiet Standard

do 5 uczestników
 • jeden pokój zagadek
 • poczęstunek:
 • dzieci od 8 lat
 • 60 minut
 • od 100 zł

Pakiet Brązowy

do 5 uczestników
 • jeden pokój zagadek
 • poczęstunek:
 • dzieci od 8 lat
 • 120 minut
 • od 240 zł

Pakiet Srebrny

do 10 uczestników
 • dwa pokoje zagadek
 • poczęstunek:
 • dzieci od 8 lat
 • 60 minut
 • od 240 zł

Pakiet Premium

do 10 uczestników
 • dwa pokoje zagadek
 • poczęstunek:
 • dzieci od 8 lat
 • 120 minut
 • od 340 zł

Najczęściej zadawane pytania

Zabawa w pokojach zagadek jest całkowcie uniwersalna. Zarówno dziewczynki jak chłopcy bawią się tak samo dobrze podczas rozwiązywania zagadek.

Niestety nie. To maksymalna ilość dzieci jaka może wziąć udział w imprezie – Urodziny dla dzieci Poznań, żeby sprawiała ona maksymalnie dużo radości.

Jeżeli dzieci nie mają ukończonych 13 lat wymagana jest obecność jednej dorosłej osoby w każdym pokoju zagadek.

Tak. Podczas pierwszej części zabawy nasz aniamator monitoruje i prowadzi grę w pokojach zagadek w których bawią się goście urodzinowi. Podczas drugiej części przyjęcia urodzinowego nasz animator zajmuje się dziećmi i tłumaczy im zasady gier zespołowych.

Jak najbardziej. Zarówno tort jak i poczęstunek mogą Państwo zamówić u nas. Poczęstunek można wybrać po kliknięciu przycisku „Dokonaj wyceny” w okienku, który pojawia się po wybraniu pakietu urodzinowego „Zobacz więcej” w zakładce Urodziny dla dzieci Poznań.

Zgadzamy się aby tort urodzinowy był zorganizowany przez Państwa. Jednak reszta poczęstunku musi być wybrana w ramach naszej oferty. Wynika to z konieczności przygotowania poczęstunku odpowiednio wcześniej, żeby nie było żadnych opóźnień podczas organizacji przyjęcia pod hasłem „Urodziny dla dzieci Poznań”.

W przypadku wybrania samej opcji zabawy w pokojach zagadek przyjęcie urodzinowe trwa 60 minut. Jeżeli zdecydują się Państwo na pełny pakiet urodzin razem razem z salką na poczęstunek wtedy zabawa trwa 120 minut. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontakt: Kontakt.

Różnica w cenie wynosi dla Pakietu Brązowego 120 zł, a dla Pakietu Premium 140zł.

Nie wymagamy podpisywania umowy przy rezerwacji. Prosimy tylko o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł przy rezerwacji urodzin razem z poczęstunkiem.

Bardziej szczegółowy opis naszej propozycji znajduje się na naszym blogu: Blog – Urodziny dla dzieci Poznań , a także na stronie portalu Dzieci Poznań – Urodziny w Poznaniu dla dziecka.

Masz inne pytanie?