Prezent Dla Dziecka

Polecany Przez:

Tajemniczy Pokój w Mediach
  • Nasz pomysł
  • Na czym polega zabawa
  • Jak wygląda voucher
  • Pomoc i FAQ

Pomysł Na Prezent Dla Dziecka

Voucher do dowolnego pokoju zagadek to oryginalny i z naszego doświadczenia bardzo trafiony pomysł na prezent dla dziecka. Główną zaletą tego rozwiązania jest elastyczność prezentu i pewnośc, że nie zostanie on wyrzucony do kosza. 

Każdy voucher upoważnia do gry w jednym z dwóch naszych pokoi dla całej zebranej grupy. Z doświadczenia wiemy, że jest to świetny pomysł na prezent dla dzieci w Poznaniu.

Zapakowane w ładną ozdobną kopertę oraz wydrukowane na grubym papierze sprawiają, że jest to całkowicie gotowy prezent dla dziecka na urodziny, imieniny, komunię czy jakikolwiek inny ważny dzień.

Jeżeli wolisz odebrać prezent osobiście napisz do nas na kontakt@tajemniczypokoj.pl

voucher escape room Poznań

Voucher można zakupić w siedzibie naszej firmy lub poprzez formularz na naszej stronie dostępny powyżej – zostaną Państwo przekierowani na bezpieczne płatności przelewy24.

 

 

Voucher ważny jest bezterminowo.

Na podstawie vouchera można zarezerwować dowolnie wybrany termin gry dostępny na naszej stronie Internetowej: Rezerwacje

 

Voucher upoważniający do gry w wybranym pokoju w dowolnym dniu tygodnia kosztuje 120 zł.

 

Nie. Termin zabawy wybiera się w dowolnie wybranym momencie.

 

Voucher można odebrać w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym umówieniu się lub może zostać wysłany Pocztą Polską na dowolnie wskazany adres po uiszczeniu opłaty.

 

Tak. Po dokonaniu płatności przez przelewy24 zostaną Państwo przekierowani do formularza, który należy wypełnić w celu otrzymania vouchera Pocztą Polską.

 
 

Decyzja podjęta?

Tylko kilka kroków dzieli Cię od zakupu Vouchera Prezentowego. Jeżeli jesteś zdecydowany kliknij w przycisk poniżej. Będziesz mógł wtedy wybrać sposób dostawy jednym kliknięciem.

Na Urodziny

Urodziny to taki czas w roku, który każde dziecko chcę spędzać z najbliższymi. Co może być więc lepszym pomysłem niż wspólna wizyta w pokoju zagadek na podstawie vouchera?

Na Boże Narodzenie

Święta to wyjątkowy czas, w którym najważniesza jest obecność bliskich osób. Voucher do Pokoju Zagadek to zatem idealny pomysł na sprezentowanie go najbliższym i spędzenie czasu razem.

Na Komunię

Ten szczególny dzień w życiu dzieci to czas, w którym obecność najbliższych jest bardzo ważna. Jest to jedna z najczęstszych okazji, podczas której nasi klienci decydują się na zakup vouchera do pokoju zagadek jako prezent.

NASZA HISTORIA

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Super spędzony czas w pokoju „Na ratunek tygrysom”. Szukaliśmy oryginalnego pomysłu na prezent urodzinowy dla 7-letniego syna i trafiliśmy w 10-stkę. Ciekawe zagadki, ładny wystrój. Polecam !!!!
impreza klasowa Poznań
Jakub Mularski
Brat 7-letniego Wojtka
Polecam wszystkim gorąco. Najlepszy Pokój Zagadek w jakim byliśmy! Wystrój dopracowany, dzieci były zachwycone (choć lekko rozczarowane że uratowany tygrys nie pojechał z nimi do domu 😉 ). Zagadki świetnie pomyślane, starsi poradzą sobie sami, młodsi z niewielką pomocą – czytanie poleceń i małe podpowiedzi – będą mogli sami wiele z nich rozwiązać. Rewelacja 🙂
poznań dla dzieci
Ewelina Adamczyk
Mama 11-letniej Asi
Super spędzony czas w pokoju „Kto pokona Gargamela”. Szukaliśmy oryginalnego pomysłu na prezent urodzinowy dla 7-letniego syna i trafiliśmy w 10-stkę. Ciekawe zagadki, ładny wystrój. Polecam !!!!
escape poznań
Karolina Błaszkiewicz
Mama 8-letniego Kuby

Masz Pytanie?

Napisz do nas. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w przeciągu kilku minut.