Prezent Dla Dziecka

Polecany Przez:

Tajemniczy Pokój w Mediach

Pomysł Na Prezent Dla Dziecka

Voucher do dowolnego pokoju zagadek to oryginalny i z naszego doświadczenia bardzo trafiony pomysł na prezent dla dziecka. Główną zaletą tego rozwiązania jest elastyczność prezentu i pewność, że nie zostanie on wyrzucony do kosza. 

Każdy voucher upoważnia do gry w jednym z dwóch naszych pokoi dla całej zebranej grupy. 

Zapakowane w ładną ozdobną kopertę oraz wydrukowane na grubym papierze sprawiają, że jest to całkowicie gotowy prezent dla dziecka na urodziny, imieniny, komunię czy jakikolwiek inny ważny dzień. 

Voucher można zakupić klikając przycisk „KUPUJĘ”, strona zostanie przekierowana na bezpieczne płatności PayNow. Można go również zakupić w siedzibie naszej firmy.

 

Voucher ważny jest bezterminowo.

Na podstawie vouchera można zarezerwować dowolnie wybrany termin gry dostępny na naszej stronie Internetowej: Rezerwacje

Voucher upoważniający do gry w wybranym pokoju w dowolnym dniu tygodnia kosztuje 150 zł.

 

Nie. Termin zabawy wybiera się w dowolnie wybranym momencie.

 

Voucher można odebrać w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym umówieniu się lub może zostać wysłany Pocztą Polską na dowolnie wskazany adres.

Na Urodziny

Urodziny to taki czas w roku, który każde dziecko chcę spędzać z najbliższymi. Co może być więc lepszym pomysłem niż wspólna wizyta w pokoju zagadek na podstawie vouchera?

Na Boże Narodzenie

Święta to wyjątkowy czas, w którym najważniesza jest obecność bliskich osób. Voucher do Pokoju Zagadek to zatem idealny pomysł na sprezentowanie go najbliższym i spędzenie czasu razem.

Na Komunię

Ten szczególny dzień w życiu dzieci to czas, w którym obecność najbliższych jest bardzo ważna. Jest to jedna z najczęstszych okazji, podczas której nasi klienci decydują się na zakup vouchera do pokoju zagadek jako prezent.

NASZA HISTORIA

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Super spędzony czas w pokoju „Na ratunek tygrysom”. Szukaliśmy oryginalnego pomysłu na prezent urodzinowy dla 7-letniego syna i trafiliśmy w 10-stkę. Ciekawe zagadki, ładny wystrój. Polecam !!!!
impreza klasowa Poznań
Jakub Mularski
Brat 7-letniego Wojtka
Polecam wszystkim gorąco. Najlepszy Pokój Zagadek w jakim byliśmy! Wystrój dopracowany, dzieci były zachwycone (choć lekko rozczarowane że uratowany tygrys nie pojechał z nimi do domu 😉 ). Zagadki świetnie pomyślane, starsi poradzą sobie sami, młodsi z niewielką pomocą – czytanie poleceń i małe podpowiedzi – będą mogli sami wiele z nich rozwiązać. Rewelacja 🙂
poznań dla dzieci
Ewelina Adamczyk
Mama 11-letniej Asi
Byłam z siostrą i jej dziećmi (7 i 12 lat). Rozrywka bardzo udana, dzieci szczęśliwe, byl moment, ze i my miałyśmy zagwozdkę 😉 ale zakończyłyśmy przed czasem. Bardzo fajnie spędzony czas, ciekawe zagadki i zaskakujące momenty:-)
escape poznań
Karolina Błaszkiewicz
Mama 8-letniego Kuby

Masz Pytanie?

Napisz do nas. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w przeciągu kilku minut.