Pokój zagadek dla dzieci – Atrakcja nr 1

Atrakcja nr 1 dla dzieci polecana przez:

Tajemniczy Pokój w Mediach

Pomysł Na Rozrywkę Dla Dzieci – Zabawa Pełna Emocji

Zabawa w pokoju zagadek to pomysł na nowoczesną atrakcję doceniony przez tysiące dzieci w Poznaniu.

Zabawa polega na wspólnym rozwiązywaniu tematycznych zagadek, które prowadzą do finałowego spełnienia misji danego pokoju.

Poprzez to co robimy zwalczamy stereotyp spędzania czasu wolnego w tradycyjny sposób. Stawiamy na emocje i wspólne działania wynikające ze wspólnej zabawy.

Zabawę można zarezerwować klikając w nazwę pokoju i wybierajac przycisk „Chcę zarezerwować zabawę” lub kontaktując się z nami poprzez zakładkę Kontakt.

Kto pokona Gargamela? – czas przechytrzyć czarownika

Wszyscy znamy tego złego czarnoksiężnika, którego celem od zawsze było schwytanie i ugotowanie małych, niebieskich stworzeń nazywanych Smerfami. Po wielu latach nieskutecznych prób w końcu mu się to udało!

Przy pomocy złych czarów wytworzył eliksir, który umożliwił mu schwytanie aż czterech smerfów. Jedną z jego ofiar stał się przywódca całej smerfnej wioski – Papa Smerf. Nie możecie pozwolić im skończyć w garnku jako obiad dla Gargamela i jego kota – Klakiera.

Razem z innymi smerfami musicie uwolnić: Papę Smerfa, Lalusia, Zgrywusa i Pracusia. Okazja na uwolnienie niebieskich przyjaciół pojawia się nagle… Gargamel poszedł do zaczarowanego lasu nazbierać dodatki do smerfnego obiadu…

Atak dinozaurów – czas uratować małe dinozaury przed tymi dużymi

Wyruszyliście w wakacyjną podróż, niestety po drodze mieliście pecha. Wasz samolot musiał awaryjnie lądować na pewnej małej wyspie pośrodku Oceanu. Okazało się, że na tej wyspie mieszkają dinozaury!

Są wśród nich przyjazne stworzenia jak Triceratops, ale są też groźniejsze jak Tyranozaury. Wasze zadanie polega na ocaleniu Waszych nowych przyjaciół przed strasznymi drapieżnikami, które zamierzają je zjeść!

Tak więc pełna mobilizacja, bo czekają Was ręce pełne roboty. Zagadki, zadania i mnóstwo kombinowania w pradawnym świecie znanym tylko z legend. Jednak chyba warto, prawda? Stawka to życie dinozaurów!

Na ratunek tygrysom – przygoda w dzikiej dżungli pełnej zwierząt i roślin

W dżungli mieszkają różne zwierzęta. Są lwy, papugi, żółwie, ale przede wszystkim tygrysy. W pewnej dżungli mieszka dokładnie 6 tygrysów. Jednak jeden, najmniejszy z nich oddalił się od reszty swojej rodziny i wpadł w tarapaty.

Teraz uwięziony nie może sam się wydostać. Nie możecie pozwolić, żeby tygryska spotkał taki los. Ruszcie mu z pomocą! W dżungli może spotkać Was wiele niespodzianek, które mogą odwrócić bieg całej gry.

Do dyspozycji dostaniecie wszystko co potrzebne jest w prawdziwej dżungli. Wy musicie wykorzystać jedynie swój spryt, żeby jakoś go uwolnić. Wspólna praca będzie konieczna, aby uratować uwięzionego tygryska.

Nasze pokoje zagadek

Od kilku lat jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych atrakcji dla dzieci

Super spędzony czas w pokoju „Kto pokona Gargamela”.
Szukaliśmy oryginalnego pomysłu na prezent urodzinowy dla 7-letniego syna i trafiliśmy w 10-stkę.
Ciekawe zagadki, ładny wystrój.
Polecam !!!!

urodziny dla dzieci PoznańJakub Mularski, Brat 7-letniego Wojtka

Wizyta w świecie Dinozaurów była prezentem gwiazdkowym. Super spędzony czas, świetna zabawa dla córek i dla nas – dorosłych. Za niedługo zawitamy w tajemniczym pokoju smerfów. Cieszę się, że Poznań dla dzieci oferuję tego typu atrakcje. .

imprezy dla dzieci poznańSylwia Radziszewska, Mama 8-letniej Mai

Dzisiaj uratowaliśmy tygrysa. Od momentu wyjścia syn (8 lat) nie mówi o niczym innym niż o tym, że jest przeszczęśliwy a także kiedy „wreszcie pójdziemy tam drugi raz na smerfy”. Po powrocie sam zrobił nam w naszym domu swój pokój zagadek. Jutro go jeszcze udoskonala o stopnie trudności, które „przemyśli jak będzie spał” 🙂 a pojutrze- idziemy ” wreszcie” drugi raz do tajemniczego pokoju na smerfy. Takie zachowanie się dziecka to chyba najlepsza rekomendacja dla pokoju zagadek. Nam rodzicom też bardzo się podobało. Zagadki zrobione z sercem, sptytnie, oczami i sposobem myślenia dziecka. Cała godzina, od początku do końca utrzymuje napięcie i wrażenie dzikiej, ciekawej, samodzielnej, odległej od codzienności przygody. Warto iść całą rodziną- taka nietypowa rozrywka przeżyta razem bardzo zbliża do siebie, pozwala odkrywać talenty dziecka na nowo. Dziękujemy Państwu serdecznie za dzisiejszą radość!
 ). Zagadki świetnie pomyślane, starsi poradzą sobie sami, młodsi z niewielką pomocą – czytanie poleceń i małe podpowiedzi – będą mogli sami wiele z nich rozwiązać. Rewelacja 

atrakcje dla dzieci wielkopolskaKamila Błaszkiewicz, Mama 8-letniego Kuby

Dokonaj rezerwacji!

Na ratunek tygrysom!

 • Trudność: 3/6
 • Ilość graczy: 2-6 ( w tym dorosły opiekun)
 • Czas: 60 minut
 • Przeznaczenie: Dzieci (rekomendowany wiek 7 – 14 lat)
 • Cena: od 80 zł za całą grupę

Atak dinozaurów

pokój zagadek dla dzieci w Poznaniu
 • Trudność: 5/6
 • Ilość graczy:2-6 (w tym dorosły opiekun)
 • Czas: 60 minut
 • Przeznaczenie: Dzieci (rekomendowany wiek 7 – 14 lat)
 • Cena: od 80 zł za całą grupę

Kto pokona Gargamela?

kto uratuje smerfy
 • Trudność: 4/6
 • Ilość graczy:2-5 (w tym dorosły opiekun)
 • Czas: 60 minut
 • Przeznaczenie: Dzieci (rekomendowany wiek 6- 14 lat)
 • Cena: od 80 zł za całą grupę

Najczęściej zadawane pytania

Najprościej pokój zarezerwować jest poprzez nasz formularz, który znajdziecie w zakładce Rezerwacje.

Nie. Płatność odbywa się gotówką lub kartą płatniczą w dniu zabawy. Nie ma konieczności opłacania rezerwacji wcześniej.

Dojazd do nas możliwy jest zarówno samochodem z możliwością zaparkowania na parkingu buforowym 50m od naszej firmy bądź komunikacją miejską zatrzymującą się w centrum miasta. W razie problemów można skontaktować się poprzez przejście do zakładki Kontakt Escape Room Poznań.
Jeżeli zarezerwujesz pokój jednak nie możesz przystąpić do zabawy możesz anulować swoją rezerwację. W tym celu bardzo prosimy o kontakt mailowy.

Tak. Posiadamy terminal płatniczy obsługujący płatności kartami: VISA, MasterCard, AmericanExpress.

Kilka minut wcześniej w zupełności wystarczy. Niestety nie posiadamy poczekalni, w której mogliby Państwo poczekać w przypadku przybycia z dużym wyprzedzeniem.
Ubierzcie się tak, abyście czuli się komfortowo i wygodnie.
Tak. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Prosimy tylko o poinformowanie nas o tym wcześniej.
Nie. Jest to zabawa przeznaczona dla dzieci wraz z przynajmniej jednym opiekunem.

Nie. Pokój „Na ratunek tygrysom” przygotowany jest maksymalnie dla 6 osób, natomiast pokój „Atak dinozaurów” oraz „Kto pokona Gargamela?” maksymalnie dla 5. Nie ma możliwości zwiększania liczby graczy w żadnym wypadku.

Tak. Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce Urodziny dla dzieci.

Tak, jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do niedzieli. W weekend możecie zarezerwować termin zabawy między godziną 10:00 a 21:00.

Masz inne pytanie? Napisz do nas!