To Tajemniczy pokój

Jedna misja.
Jedna drużyna.

Wierzymy, że nowoczesna rozrywka pozwoli przenieść Wam się do innego świata….

…świata z bajek, filmów i dzieciństwa.

Pomysł Na Rozrywkę Dla Dzieci – Zabawa Pełna Emocji

Zabawa w pokoju zagadek to pomysł na nowoczesną atrakcję doceniony przez tysiące dzieci w Poznaniu.


Zabawa polega na wspólnym rozwiązywaniu tematycznych zagadek, które prowadzą do finałowego spełnienia misji danego pokoju.


Poprzez to co robimy zwalczamy stereotyp spędzania czasu wolnego w tradycyjny sposób. Stawiamy na emocje i wspólne działania wynikające ze wspólnej zabawy.


Zabawę można zarezerwować klikając w nazwę pokoju i wybierając przycisk „Rezerwuję” lub kontaktując się z nami poprzez zakładkę Kontakt.

Na ratunek tygrysom – przygoda w dzikiej dżungli pełnej zwierząt i roślin

W dżungli mieszkają różne zwierzęta. Są lwy, papugi, żółwie, ale przede wszystkim tygrysy. W pewnej dżungli mieszka dokładnie 6 tygrysów. Jednak jeden, najmniejszy z nich oddalił się od reszty swojej rodziny i wpadł w tarapaty.

Teraz uwięziony nie może sam się wydostać. Nie możecie pozwolić, żeby tygryska spotkał taki los. Ruszcie mu z pomocą! W dżungli może spotkać Was wiele niespodzianek, które mogą odwrócić bieg całej gry.

Do dyspozycji dostaniecie wszystko co potrzebne jest w prawdziwej dżungli. Wy musicie wykorzystać jedynie swój spryt, żeby jakoś go uwolnić. Wspólna praca będzie konieczna, aby uratować uwięzionego tygryska.

Kto pokona Gargamela? – czas przechytrzyć czarownika

Wszyscy znamy tego złego czarnoksiężnika, którego celem od zawsze było schwytanie i ugotowanie małych, niebieskich stworzeń nazywanych Smerfami. Po wielu latach nieskutecznych prób w końcu mu się to udało!

Przy pomocy złych czarów wytworzył eliksir, który umożliwił mu schwytanie aż czterech smerfów. Jedną z jego ofiar stał się przywódca całej smerfnej wioski – Papa Smerf. Nie możecie pozwolić im skończyć w garnku jako obiad dla Gargamela i jego kota – Klakiera.

Razem z innymi smerfami musicie uwolnić: Papę Smerfa, Lalusia, Zgrywusa i Pracusia. Okazja na uwolnienie niebieskich przyjaciół pojawia się nagle… Gargamel poszedł do zaczarowanego lasu nazbierać dodatki do smerfnego obiadu…

Atak dinozaurów – czas uratować małe dinozaury przed tymi dużymi

Wyruszyliście w wakacyjną podróż, niestety po drodze mieliście pecha. Wasz samolot musiał awaryjnie lądować na pewnej małej wyspie pośrodku Oceanu. Okazało się, że na tej wyspie mieszkają dinozaury!

Są wśród nich przyjazne stworzenia jak Triceratops, ale są też groźniejsze jak Tyranozaury. Wasze zadanie polega na ocaleniu Waszych nowych przyjaciół przed strasznymi drapieżnikami, które zamierzają je zjeść!

Tak więc pełna mobilizacja, bo czekają Was ręce pełne roboty. Zagadki, zadania i mnóstwo kombinowania w pradawnym świecie znanym tylko z legend. Jednak chyba warto, prawda? Stawka to życie dinozaurów!

WIERZYMY, ŻE KAŻDY MOMENT JEST CENNY.

Czas:

60 minut

Gracze:

2-6 osób

Dla:

Dzieci od 7 lat

Cena

od 100zł

Nasza misja

Naszą misją jest zdefiniowanie nowoczesnych form spędzania czasu z dziećmi.

Nasza historia

co mówią o nas nasi klienci

Dzisiaj uratowaliśmy tygrysa. Od momentu wyjścia syn (8 lat) nie mówi o niczym innym niż o tym, że jest przeszczęśliwy a także kiedy „wreszcie pójdziemy tam drugi raz na smerfy”. Po powrocie sam zrobił nam w naszym domu swój pokój zagadek. Jutro go jeszcze udoskonala o stopnie trudności, które „przemyśli jak będzie spał” 🙂 a pojutrze- idziemy ” wreszcie” drugi raz do tajemniczego pokoju na smerfy. Takie zachowanie się dziecka to chyba najlepsza rekomendacja dla pokoju zagadek. Nam rodzicom też bardzo się podobało. Zagadki zrobione z sercem, sptytnie, oczami i sposobem myślenia dziecka. Cała godzina, od początku do końca utrzymuje napięcie i wrażenie dzikiej, ciekawej, samodzielnej, odległej od codzienności przygody. Warto iść całą rodziną- taka nietypowa rozrywka przeżyta razem bardzo zbliża do siebie, pozwala odkrywać talenty dziecka na nowo. Dziękujemy Państwu serdecznie za dzisiejszą radość! 😉 ). Zagadki świetnie pomyślane, starsi poradzą sobie sami, młodsi z niewielką pomocą – czytanie poleceń i małe podpowiedzi – będą mogli sami wiele z nich rozwiązać. Rewelacja 🙂
Kamila Błaszkiewicz
Mama 8-letniego Kuby
Wizyta w świecie Dinozaurów była prezentem gwiazdkowym. Super spędzony czas, świetna zabawa dla córek i dla nas – dorosłych. Za niedługo zawitamy w tajemniczym pokoju smerfów. Cieszę się, że Poznań dla dzieci oferuję tego typu atrakcje. 🙂
Sylwia Radziszewska
Mama 8-letniej Mai
Byłam z siostrą i jej dziećmi (7 i 12 lat). Rozrywka bardzo udana, dzieci szczęśliwe, byl moment, ze i my miałyśmy zagwozdkę 😉 ale zakończyłyśmy przed czasem. Bardzo fajnie spędzony czas, ciekawe zagadki i zaskakujące momenty:-)
Agnieszka Kusy
Ciocia 7 i 12 latka
To był nasz pierwszy escape room, mąż był nastawiony dość sceptycznie, poszedł bardziej dla towarzystwa ( byłyśmy z dwójka dzieci 7 i 4 lata, ale bardziej dla tego starszego). po parę minutach mąż był totalnie zaangażowany, to nie było takie łatwe ani oczywiste, wiele niespodzianek i naprawdę dużo ciekawych rozwiązań. Szczere mówiąc w pewniej chwili zapomnieliśmy, że przyszliśmy tu dla dzieci i sami się cieszyli z każdej otwartej kłódki i rozwiązanej zagadki.
Joanna Skrzypińska

Masz Pytanie?

Napisz do nas. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w przeciągu kilku minut.