Pokój zagadek dla dzieci w Poznaniu – Poznań dla dzieci w nowej odsłonie2018-08-29T06:22:22+00:00

Pokój zagadek dla dzieci – Atrakcja nr. 1

Atrakcja nr. 1 dla dzieci polecana przez:

Tajemniczy Pokój w Mediach

Pomysł Na Rozrywkę Dla Dzieci – Zabawa Pełna Emocji

Zabawa w pokoju zagadek to pomysł na nowoczesną atrakcję doceniony przez tysiące dzieci w Poznaniu.

Zabawa polega na wspólnym rozwiązywaniu tematycznych zagadek, które prowadzą do finałowego spełnienia misji danego pokoju.

Poprzez to co robimy zwalczamy stereotyp spędzania czasu wolnego w tradycyjny sposób. Stawiamy na emocje i wspólne działania wynikające ze wspólnej zabawy.

Zabawę można zarezerwować klikając w nazwę pokoju i wybierajac przycisk „Chcę zarezerwować zabawę” lub kontaktując się z nami poprzez zakładkę Kontakt.

Kto uratuje Smerfy? – czas przechytrzyć Gargamela

Małe, niebieskie stworzenia znane powszechnie jako Smerfy. Wszyscy wiemy, że mają one jednego wielkiego nieprzyjaciela – złego czarnoksiężnika Gargamela, który nieustannie chce złapać jak najwięcej z nich.

Przy pomocy złych czarów udało mu się schwytać aż cztery smerfy. Jedną z jego ofiar stał się przywódca całej smerfnej wioski – Papa Smerf. Nie możemy im pozwolić skończyć w garnku jako obiad dla Gargamela i jego kota – Klakiera.

Razem z innymi smerfami musicie uwolnić: Papę Smerfa, Lalusia, Zgrywusa i Pracusia. Okazja na uwolnienie niebieskich przyjaciół pojawia się nagle… Gargamel poszedł do zaczarowanego lasu nazbierać dodatki do smefnego obiadu…

Atak dinozaurów – czas uratować małe dinozaury przed tymi dużymi

Wyruszyliście w wakacyjną podróż, niestety po drodze mieliście pecha. Wasz samolot musiał awaryjnie lądować na pewnej małej wyspie pośrodku Oceanu. Okazało się, że na tej wyspie mieszkają dinozaury!

Są wśród nich przyjazne stworzenia jak Triceratops, ale są też groźniejsze jak Tyranozaury. Wasze zadanie polega na ocaleniu Waszych nowych przyjaciół przed strasznymi drapieżnikami, które zamierzają je zjeść!

Tak więc pełna mobilizacja, bo czekają Was ręce pełne roboty. Zagadki, zadania i mnóstwo kombinowania w pradawnym świecie znanym tylko z legend. Jednak chyba warto, prawda? Stawka to życie dinozaurów!

Na ratunek tygrysom – przygoda w dzikiej dżungli pełnej zwierząt i roślin

W dżungli mieszkają różne zwierzęta. Są lwy, papugi, żółwie, ale przede wszystkim tygrysy. W pewnej dżungli mieszka dokładnie 6 tygrysów. Jednak jeden, najmniejszy z nich oddalił się od reszty swojej rodziny i wpadł w tarapaty.

Teraz uwięziony nie może sam się wydostać. Nie możecie pozwolić, żeby tygryska spotkał taki los. Ruszcie mu z pomocą! W dżungli może spotkać Was wiele niespodzianek, które mogą odwrócić bieg całej gry.

Do dyspozycji dostaniecie wszystko co potrzebne jest w prawdziwej dżungli. Wy musicie wykorzystać jedynie swój spryt, żeby jakoś go uwolnić. Wspólna praca będzie konieczna, aby uratować uwięzionego tygryska.

Nasze pokoje zagadek

Super spędzony czas w pokoju „Na ratunek tygrysom”.
Szukaliśmy oryginalnego pomysłu na prezent urodzinowy dla 7-letniego syna i trafiliśmy w 10-stkę.
Ciekawe zagadki, ładny wystrój.
Polecam !!!!
urodziny dla dzieci PoznańJakub Mularski, Brat 7-letniego Wojtka

Wizyta w dżungli była prezentem gwiazdkowym. Super spędzony czas, świetna zabawa dla córek i dla nas – dorosłych. Za niedługo zawitamy w tajemniczym pokoju dinozaurów. Cieszę się, że Poznań dla dzieci oferuję tego typu atrakcje. .

imprezy dla dzieci poznańSylwia Radziszewska, Mama 8-letniej Mai

Polecam wszystkim gorąco. Najlepszy escape room w jakim byliśmy! Wystrój dopracowany, dzieci były zachwycone (choć lekko rozczarowane że uratowany tygrys nie pojechał z nimi do domu  ). Zagadki świetnie pomyślane, starsi poradzą sobie sami, młodsi z niewielką pomocą – czytanie poleceń i małe podpowiedzi – będą mogli sami wiele z nich rozwiązać. Rewelacja 

atrakcje dla dzieci wielkopolskaEwelina Adamczyk, Mama 11 letniej Asi

Dokonaj rezerwacji!

Na ratunek tygrysom!

 • Trudność: 3/6
 • Ilość graczy: 2-6 ( w tym dorosły opiekun)
 • Czas: 60 minut
 • Przeznaczenie: Dzieci (rekomendowany wiek 7 – 14 lat)
 • Cena: od 80 zł za całą grupę

Atak dinozaurów

 • Trudność: 5/6
 • Ilość graczy:2-5 (w tym dorosły opiekun)
 • Czas: 60 minut
 • Przeznaczenie: Dzieci (rekomendowany wiek 7 – 14 lat)
 • Cena: od 80 zł za całą grupę

Kto uratuje Smerfy?

 • Trudność: 4/6
 • Ilość graczy:2-5 (w tym dorosły opiekun)
 • Czas: 60 minut
 • Przeznaczenie: Dzieci (rekomendowany wiek 7 – 14 lat)
 • Cena: od 80 zł za całą grupę