To Tajemniczy pokój

Jedna misja.
Jedna drużyna.

Wierzymy, że nowoczesna rozrywka pozwoli przenieść Wam się do innego świata….

…świata z bajek, filmów i dzieciństwa.

Pomysł Na Rozrywkę Dla Dzieci – Zabawa Pełna Emocji

Zabawa w pokoju zagadek to pomysł na nowoczesną atrakcję doceniony przez tysiące dzieci w Poznaniu.


Zabawa polega na wspólnym rozwiązywaniu tematycznych zagadek, które prowadzą do finałowego spełnienia misji danego pokoju.


Poprzez to co robimy zwalczamy stereotyp spędzania czasu wolnego w tradycyjny sposób. Stawiamy na emocje i wspólne działania wynikające ze wspólnej zabawy.


Zabawę można zarezerwować klikając w nazwę pokoju i wybierając przycisk „Rezerwuję” lub kontaktując się z nami poprzez zakładkę Kontakt.

Na ratunek tygrysom – przygoda w dzikiej dżungli pełnej zwierząt i roślin

Przygoda w sercu dżungli czeka! Spotkajcie króla zwierząt, kolorowe papugi, tajemnicze żółwie, a przede wszystkim – sześć majestatycznych tygrysów. Jeden z nich, najmłodszy i najbardziej śmiały, oddalił się od stada i wpadł w poważne tarapaty.

Ta mała tygrysia dusza potrzebuje Waszej pomocy, uwięziona, nie może sama się wydostać. Musicie im pomóc! Wkroczcie do dzikiej dżungli i ruszajcie tygrysom na ratunek. Przygotujcie się na nieoczekiwane zwroty akcji i wyzwania, które mogą całkowicie zmienić przebieg Waszej misji.

W tej przygodzie macie do dyspozycji wszystko, czego potrzeba w prawdziwej dżungli. Wasza pomysłowość, spryt i współpraca będą kluczowe, aby uwolnić małego tygrysa. Czy jesteście gotowi dołączyć siły i uratować go przed niebezpieczeństwem?

Cała dżungla na Was liczy!

Kto pokona Gargamela? – czas przechytrzyć czarownika

Znana wszystkim postać zła, czarnoksiężnik, marzący o schwytaniu i ugotowaniu małych, niebieskich istot znanych jako Smerfy, w końcu osiągnął swój cel. Po latach nieudanych prób, za sprawą mrocznego eliksiru, udało mu się uwięzić aż czterech z nich, w tym samego przywódcę – Papę Smerfa.

Nie możemy dopuścić do tego, aby te sympatyczne stworzenia skończyły w garnku czarnoksiężnika Gargamela i jego psotnego kota Klakiera. Teraz nadszedł czas, aby inne Smerfy z Waszą pomocą wzięły sprawy w swoje ręce. Musicie uwolnić Papę Smerfa, Lalusia, Zgrywusa i Pracusia.

Niespodziewanie nadarza się okazja – Gargamel wybrał się do zaczarowanego lasu w poszukiwaniu składników do swojego niecnego planu. To idealny moment, by uratować niebieskich przyjaciół. Czy Smerfom uda się pokrzyżować plany złego czarnoksiężnika i ocalić swoich towarzyszy?

Atak dinozaurów – czas uratować małe dinozaury przed tymi dużymi

Wasza ekscytująca wakacyjna przygoda nabrała nieoczekiwanego obrotu, gdy Wasz samolot zmuszony był do awaryjnego lądowania na tajemniczej wyspie ukrytej w głębiach Oceanu. I oto stajecie twarzą w twarz z niewyobrażalnym – dinozaurami, które nadal tu żyją!

Od przyjacielskich Triceratopsów po groźne Tyranozaury, wyspa ta kryje w sobie różnorodne prehistoryczne stworzenia. Teraz, to Wy jesteście ich jedyną nadzieją. Waszym misją jest ochrona tych majestatycznych istot przed straszliwymi drapieżnikami, które czyhają w cieniu.

Przygotujcie się na przygodę pełną zagadek i wyzwań, w świecie, który do tej pory znaliście tylko z legend. Czas na akcję, bo przed Wami zadanie nie z tego świata – ocalenie życia dinozaurów. Czy jesteście gotowi na to, aby stać się bohaterami epoki jurajskiej?

WIERZYMY, ŻE KAŻDY MOMENT JEST CENNY.

Czas:

60 minut

Gracze:

2-6 osób

Dla:

Dzieci od 7 lat

Cena

od 100zł

Nasza misja

Naszą misją jest zdefiniowanie nowoczesnych form spędzania czasu z dziećmi.

Nasza historia

co mówią o nas nasi klienci

Dzisiaj uratowaliśmy tygrysa. Od momentu wyjścia syn (8 lat) nie mówi o niczym innym niż o tym, że jest przeszczęśliwy a także kiedy „wreszcie pójdziemy tam drugi raz na smerfy”. Po powrocie sam zrobił nam w naszym domu swój pokój zagadek. Jutro go jeszcze udoskonala o stopnie trudności, które „przemyśli jak będzie spał” 🙂 a pojutrze- idziemy ” wreszcie” drugi raz do tajemniczego pokoju na smerfy. Takie zachowanie się dziecka to chyba najlepsza rekomendacja dla pokoju zagadek. Nam rodzicom też bardzo się podobało. Zagadki zrobione z sercem, sptytnie, oczami i sposobem myślenia dziecka. Cała godzina, od początku do końca utrzymuje napięcie i wrażenie dzikiej, ciekawej, samodzielnej, odległej od codzienności przygody. Warto iść całą rodziną- taka nietypowa rozrywka przeżyta razem bardzo zbliża do siebie, pozwala odkrywać talenty dziecka na nowo. Dziękujemy Państwu serdecznie za dzisiejszą radość! 😉 ). Zagadki świetnie pomyślane, starsi poradzą sobie sami, młodsi z niewielką pomocą – czytanie poleceń i małe podpowiedzi – będą mogli sami wiele z nich rozwiązać. Rewelacja 🙂
Kamila Błaszkiewicz
Mama 8-letniego Kuby
Wizyta w świecie Dinozaurów była prezentem gwiazdkowym. Super spędzony czas, świetna zabawa dla córek i dla nas – dorosłych. Za niedługo zawitamy w tajemniczym pokoju smerfów. Cieszę się, że Poznań dla dzieci oferuję tego typu atrakcje. 🙂
Sylwia Radziszewska
Mama 8-letniej Mai
Byłam z siostrą i jej dziećmi (7 i 12 lat). Rozrywka bardzo udana, dzieci szczęśliwe, byl moment, ze i my miałyśmy zagwozdkę 😉 ale zakończyłyśmy przed czasem. Bardzo fajnie spędzony czas, ciekawe zagadki i zaskakujące momenty:-)
Agnieszka Kusy
Ciocia 7 i 12 latka
To był nasz pierwszy escape room, mąż był nastawiony dość sceptycznie, poszedł bardziej dla towarzystwa ( byłyśmy z dwójka dzieci 7 i 4 lata, ale bardziej dla tego starszego). po parę minutach mąż był totalnie zaangażowany, to nie było takie łatwe ani oczywiste, wiele niespodzianek i naprawdę dużo ciekawych rozwiązań. Szczere mówiąc w pewniej chwili zapomnieliśmy, że przyszliśmy tu dla dzieci i sami się cieszyli z każdej otwartej kłódki i rozwiązanej zagadki.
Joanna Skrzypińska

Masz Pytanie?

Napisz do nas. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w przeciągu kilku minut.