Grupy zorganizowane w Tajemniczym Pokoju

Integracja klasowa | Wycieczka szkolna | Wyjście świąteczne | Wycieczki półkolonijne

Grupy zorganizowane w Tajemniczym Pokoju

zabawa wzmacniająca integrację

całą zabawę zarezerwujesz online

darmowe pamiątkowe dyplomy dla dzieci

jedyne w Poznaniu Pokoje Zagadek Dla Dzieci

zabawa nawet dla 30 dzieci

tysiące zadowolonych klientów

trzy tematyczne pokoje zagadek

atrakcyjna lokalizacja

wystawiamy faktruę VAT

Pomysł Na Oryginalną Zabawę Dla Dzieci

Escape Room to jedna z popularniejszych propozycji spędzania czasu wolnego ostatnich kilku lat. Do tej pory utożsamiana była głównie jako rozrywka dla dorosłych, a dominujące scenariusze zabawy to horrory i thrillery. W Tajemniczym Pokoju zrobiliśmy jednak wszystko inaczej i nasze pokoje zagadek dostępne są dla dzieci w wieku od 6 lat.

Przebieg zabawy

Zabawa polega na rozwiązywaniu tematycznych zagadek, które prowadzą do spełnienia misji danego pokoju. Posiadamy trzy tematyczne pokoje różniace się tematyką oraz rodzajem zagadek. Organizujemy rozrywkę dla grup szkolnych lub klasowych, które wzmacniają integrację
wsród uczestników zabawy.

Oferta zabawy

Dzięki trzem tematycznych pokojom zagadek mamy możliwość zorganizowania zabawy jednocześnie dla 15 uczestników. Dzieci dzielą się na trzy zespołoy, z których każdy zespół przechodzi jeden pokój zagadek. Istnieje możliwość dokonania różnych wariacji: zamiany pokojami, organizacja zabawy dla większej ilości dzieci. W celu otrzymania od nas propozycji prosimy o wypełnienie krótkiego formularza dostępnego po kliknięcu przycisku „Chcę wycenić zabawę dla grupy zorganizowanej” znajdującego się poniżej.

„Na ratunek tygrysom” – misja ratowania małego tygryska, który podczas jednej ze swoich zabaw oddalił się od swojej rodziny i sam nie może znaleźć drogi pwrotnej. Mały Dynks, bo tak ma na imię nasz bohater znalazł się niebezpiecznie blisko hien, które tylko czekają na okazję, aby skrzywdzić lwią rodzinę.  Macie godzinę, żeby odnaleźć tygryska w dżungli pełnej zagadek i dostarczyć go do jego rodziny. Wszyscy mieszkańcy dżungli liczą na Was, nie możecie pozwolić tygryskowi oddalić się jeszcze bardziej!

„Atak dinozaurow” – podczas wakacyjnej wycieczki trafiliście przez przypadek na tajemniczą wyspę pośrodku Oceanu. Okazało się, że jest to jedyna wyspa na całym świecie, na której mieszkają jeszcze…dinozaury. Wbrew temu co wszyscy o nich mówią, te wielkie gady okazały się bardzo przyjazne. Przynajmniej większość z nich, wsypę zamieszkuje jednak także wielki i groźny tyranozaur, który postanowił urządzić sobie kolację z Waszego nowego przyjaciela – Triceratopsa i kilku innych mniejszych dinozaurów. Musicie im pomóc za wszelką cenę!

„Kto pokona Gargamela?” – małe niebieskie stworzenia, powszechnie znane wszystkim jako Smerfy od zawsze mają jednego śmiertlengo wroga – Gargamela. Ten zły czarnoksiężnik przy pomocy swych czarów schwytał aż 4 smerfy! Najgorsze jest to, że udało mu się porwać przywódcę całej smerfnej wioski – Papę Smerfa! On na pewno znalazłby wyjście z tej sytuacji, jednak teraz to na Was spoczywa ten obowiązek. Musicie również użyć magii i uwolnić swoich przyjaciół!

Wkrótce
Czy uważasz, że Escape Room to dobry pomysł na integrację dla dzieci?
Czy uważasz, że Escape Room to dobry pomysł na integrację dla dzieci?
Czy uważasz, że Escape Room to dobry pomysł na integrację dla dzieci?

Chcę wycenić zabawę dla grupy zorganizowanej

0$

Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

Informacje podstawowe


0$

Prosimy o wybranie opcji.

Dalej

Suma końcowa

Końcowa kwota zabawy to:

Podsumowanie

OpisInformacjeIlośćCena
Zniżka:
Suma:

Wysyłam niezobowiązujące zapytanie.

Wartością Tajemniczego Pokoju są nasi klienci. To oni oceniają naszą atrakcję

Na ucieczkę z wyspy dinozaurów i ratownie tygrysa z dżungli wybraliśmy się na wycieczkę klasową. Grupa 8-latków poradziła sobie bez problemów z zagadkami, choć obie drużyny potrzebowały trochę pomocy. Uczniowie zadowoleni, a dla nas wyjście udane.

escape dla dzieciBarbara Tkacz, Wychowawczyni II klasy szkoły podstawowej

Polecam wyjście klasowe, wybraliśmy się z klasą córki dzień przez zakończeniem roku szkolnego, dzieciakom tak się podobało, że od razu chciały umówić się na drugą wizytę po wakacjach 🙂 Obsługa pokoju bardzo pozytywna z dobrym podejściem do dzieci.

voucher do pokoju zagadekKatarzyna Kubacka, Mama 10-letniej Leny

Z wizytą w Poznaniu z uwagi na dobrą lokalizację w centrum miasta zabraliśmy naszych wychowanków do Escape Room. Dla większości z nich było to pierwsze zetknięcie z taką rozrywką, gdyż w naszym mieście nie ma takiej atrakcji. Nie przeszkodziło to jednak w sprawnym zorganizowaniu zabawy. Polecam 

rodzinna zabawa w PoznaniuMałgorzata Nawrocka, Opiekun w placówce wychowawczej w Pleszewie

Najczęściej zadawane pytania

Zabawa w pokojach zagadek jest całkowcie uniwersalna. Zarówno dziewczynki jak chłopcy bawią się tak samo dobrze podczas rozwiązywania zagadek.

Tak. W takim wypadku dzieci muszą zostać podzielone na dwie drużyny. Każda z drużyn bawi się w pokojach zagadek przez godzinę. Druga w tym czasie ma możliwość spaceru na Jarmark świąteczny (kilknaście metrów od naszego lokalu) bądź Stary Rynek (ok. 3 minuty piechotą).

Jeżeli dzieci nie mają ukończonych 13 lat wymagana jest obecność jednej dorosłej osoby w każdym pokoju zagadek.

Nasi opiekunowie czuwają nad prawidłowym przebiegiem zabawy. Tłumaczą zasady, udzielają podpowiedzi i wprowadzają w historię przewodnią pokoju. Jednak w każdym pokoju z dziećmi musi być jeden dorosły opiekun zapewniony przez Państwa.

Tak, na życzenie klientów wystawiamy fakturę VAT w dniu zabawy bądź fakturę Pro forma przez dniem zabawy. Nasza zabawa podlega 8% opadatkowaniu VAT.

Masz inne pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń 785 735 119