Kontakt Escape Room Poznań – Tajemniczy Pokój

  • Tajemniczy Pokój Escape Room Poznań
  • 785 735 119 ( w dniach 16-18.01 bardzo serdecznie prosimy o kontakt mailowy, nasz telefon w tych dniach będzie nieczynny)
  • ul. Plac Wolności 5/5

    61-738 Poznań

Napisz do nas

Najczęściej zadawane pytania

Najprościej pokój zarezerwować jest poprzez nasz formularz, który znajdziecie w zakładce Rezerwacje.
Nie. Płatność odbywa się gotówką na miejscu. Nie ma konieczności opłacania rezerwacji wcześniej.
Dojazd do nas możliwy jest zarówno samochodem z możliwością zaparkowania na parkingu buforowym 50m od naszej firmy bądź komunikacją miejską zatrzymującą się w centrum miasta. W razie problemów można skontaktować się poprzez przejście do zakładki Kontakt Escape Room Poznań.
Jeżeli zarezerwujesz pokój jednak nie możesz przystąpić do zabawy możesz anulować swoją rezerwację. W tym celu bardzo prosimy o kontakt mailowy.
Niestety na chwilę obecną nie posiadamy terminala. Płatności można dokonać na miejscu gotówką lub wcześniej przelewem. W tym celu prosimy o kontakt mailowy.
Kilka minut wcześniej w zupełności wystarczy. Niestety nie posiadamy poczekalni, w której mogliby Państwo poczekać w przypadku przybycia z dużym wyprzedzeniem.
Ubierzcie się tak, abyście czuli się komfortowo i wygodnie.
Tak. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Prosimy tylko o poinformowanie nas o tym wcześniej.
Nie. Jest to zabawa przeznaczona dla dzieci wraz z przynajmniej jednym opiekunem. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy wszystkie dzieci mają skończone 11 lat, wówczas dzieci mogą wejść do pokoju same.
Nie. Pokój „Na ratunek tygrysom” przygotowany jest maksymalnie dla 6 osób, natomiast pokój „Atak dinozaurów” maksymalnie dla 5. Nie ma możliwości zwiększania liczby graczy w żadnym wypadku.
Tak. Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce Urodziny dla dzieci.