WYNIKI KONTROLI STRAŻY POŻARNEJ W TAJEMNICZYM POKOJU – RECENZJA POZYTYWNA

WYNIKI KONTROLI BHP, PPOŻ I PINB W TAJEMNICZYM POKOJU. WYNIK POZYTYWNY!

Szanowni Państwo, w związku z tragicznym wypadkiem w jednym z Escape Room’ów w Koszalinie kilka dni temu zamieściliśmy na naszym blogu nasze stanowisko w sprawie bezpieczeństwa zabawy w Tajemniczym Pokoju. Artykuł dostępny po kliknięciu w link: Bezpieczeństwo w Tajemniczym Pokoju. W związku z nałożoną obowiązkową kontrolą wszystkich placówek oferujących tego typu rozrywkę w dniu 7 stycznia odbyła się kontrola naszego obiektu przeprowadzona przez Wydział Kontrolno-Rozpoznawczy Wielkopolskiej Straży Pożarnej w towarzystwie Komendy Policji Poznań- Grunwald. Następngo dnia, 8 stycznia zarówno nasz lokal jak i cały budynek został skontrolowany przez Powiatowy Insepktorat Nadzoru Budowlanego. Poniżej załączamy wyniki protokołu obydwu kontroli. Zarówno nasz lokal jak i cały budynek przeszedł pomyślnie wszelkie czynności, które trwały w sumie blisko 6h. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami, które upewnią Państwa, że zabawa w Tajemniczym Pokoju w żaden sposób nie zagraża Państwa życiu i zdrowiu.

TO NASI KLIENCI NAS OCENIAJĄ – DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ OPINIĘ!

Bezpieczny Pokój Zagadek

WYNIKI KONTROLI STRAŻY POŻARNEJ

Odnosząc się do wyników kontroli oraz rozmowy z Panami ze Straży Pożarnej otrzymaliśmy jedynie rekomendację przesunięcia jednej lampy o 20 cm, co już zostało wykonane. Właściciel budynku ma natomiast przedłożyć dokument z inspekcji kominiarskiej, co została wykonane w dniu następnym po odbytej kontroli. Wszelka dokumentacja nadzoru budowlanego, przeglądu elektrycznego oraz książki budowlanej nie została poddana zastrzeżeniom i nie wymaga dalszej inspekcji. Chcielibyśmy jednak wyszczególnić Państwu w możliwie prosty sposób jakie najważniejsze elementy zostały poddane kontroli w naszym lokalu, nie tylko te, które są wymogiem związanym z PPOŻ oraz BHP, ale także dodatkowe, dobrowolne rozwiązanie, które zastosowaliśmy w celu zapewnienia maksymalnie bezpiecznej zabawy:
W naszym imieniu chcielibyśmy podziękować Straży Pożarnej oraz Policji za sprawną kontrolę, która umożliwi nam w dalszym ciągu organizowanie dla Państwa zabawy. Mamy nadzieję, że tragedia jaka miała miejsce w Koszalinie nigdy więcej się nie powtórzy nie tylko w świecie Escape Room’ów, ale także w żadnej innej branży. Ponadto mamy nadzieję, że wyniki kontroli nie tylko pokażą, że zdecydowana większość Escape Room’ów w Polsce spełnia wymagania BHP i PPOŻ, ale także utwierdzą w przekonaniu, że pokoje zagadek pod wpływem czasu przeszły prawdziwą ewolucję w pełni pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chcemy, żeby czuli się Państwo w 100% bezpieczni w naszym lokalu, dlatego pomimo pozytwnej decyzji dzisiejszej kontroli chcemy przypomnieć, że w przypadku chęci zobaczenia jak działa nasza firma pozostajemy do Państwa dyspozycji, po uprzednim umówieniu spotkania pokażemy wszystkie nasze pokoje, zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz drogę ewakuacyjną, które w świetle obowiązujących przepisów spełniają wszelkie normy. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 785 735 119 O dowolnej porze dnia pozostajemy także dla Państwa dostępni drogą mailową: kontakt@tajemniczypokoj.pl lub wypełniając formularz z Państwa zapytaniem.