„KTO URATUJE SMERFY?” – NAJNOWSZY POKÓJ ZAGADEK DLA DZIECI IDEALNY NA WAKACJE DLA DZIECI

„KTO URATUJE SMERFY?” – ESCAPE ROOM DLA DZIECI W POZNANIU

Przenoszeniem dzieci do innego świata zajmujemy się już ponad trzy lata. W trakcie tego okresu zdążyliśmy zbudować już 6 pokoi zagadek, zmienić lokalizację, brać czynny udział w tworzeniu pokoi zagadek dla dzieci w innych miastach Polski, a teraz czas na nasz kolejny już 7 magiczny świat – Escape Room Dla Najmłodszych zupełnie nowej generacji! Dokładnie tak. Powstanie na Placu Wolności nasz kolejny pokój – „Kto uratuje Smerfy?”. Zastanawialiśmy się nad tematyką nowego pokoju już marcu. Wtedy to w wyniku naszej sondy, którą przeprowadziliśmy na naszym FanPage MamBystreDziecko nasi stali fani zadecydowali niemal jednomyślnie – Smerfy. Nie ma chyba nikogo kto nie zna tych małych, niebieskich postaci, które pokazują jak łączyć pożytek z rozrywką. Smerfy wygrały z rywalizacją z pozsotałymi propozycjami, czyli Zaczarowany Las, Zamek księżniczki i Podmorska Przygoda.

Każdy kolejny pokój, który zbudowaliśmy był dużym krokiem w przód zarówno pod względem grywalności jak i atrakcyjności wizualnej. Teraz będzie trochę inaczej. „Kto uratuje Smerfy” będzie niemalże podróżą w kosmos…

Do stworzenia naszego najnowszego pokoju wykorzystaliśmy 2km przewodów! To o wiele więcej niż we wszystkich naszych dotychczasowych pokojach zagadek razem wziętych. Plątanina kabli, czujników, zasilaczy i kontrolerów ma jeden cel – sprawić by nasi najmłodsi gracze poczuli się w jak w prawdziwej krainie przepełnionej magią. Pozostaje tylko pytanie co się stało ze smerfami, że trzeba je uratować? Tak, macie rację. Gargamel. Ten paskudny czarnoksiężnik stworzył miksturę, która umożliwła mu schwytanie kilku smerfów. Teraz we współpracy z 4 dzielnymi smerfami: Smerfetką, Osiłkiem, Ważniakiem oraz Cykorkiem musicie je uwolnić!
REZERWACJA POKOJU „KTO URATUJE SMERFY?” – DOSTĘPNA OD 28 CZERWCA