URODZINKI DLA DZIECI POZNAŃ W TAJEMNICZYM POKOJU!

Urodziny dla dzieci w Poznaiu – nasza oryginalna propozycja na zabawę – dlaczego warto i jak to wygląda?

Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę Internetową hasło: „urodziny dla dzieci w Poznaniu” ukazuje nam się szeroka gama oferty urodzinowych. Każda firma proponuje na swój sposób unikalny sposób spędzenia tego wyjątkowego dnia. Niektórzy mówią, że urodziny co roku powinny wyglądać inaczej niż w poprzednich latach. Inni z kolei stawiają na organizację imprezy urodzinowej dla dziecka w domu. Wszystkie dostępne opcje czy to organizacja w domu czy też powierzenie tego firmie, która wie jak zapewnić niezapomniane atrakcje ma swoje plusy czy minusy. Pod koniec artykułu postaramy się przybliżyć plusy i minusy samodzielnej organizacji. Teraz jednak skupimy się na tym na czym znamy się najlpiej, czyli organizacji urodzin w Pokojach Zagadek.

„Łamiemy schematy organizacji urodzin dla dzieci

Wśród standardowych urodzin dla dzieci w Poznaniu  wyróżnia nas jedynie wszystko! I to dosłownie. Jako jedyny Escape Room w Poznaniu skupiamy się przede wszystkim na dzieciach. Co za tym idzie organizujemy imprezy dla większej grupy dzieci przede wszystkim tą najważniejszą imprezę każdego roku – urodziny.

W zależności od potrzeb i oczekiwań konkretnych klientów przygotowaliśmy kilka opcji urodzin o których dokładniej można przeczytać w zakładce opisującej naszą ofertę urodzinową.

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dzieci w Tajemniczym Pokoju dzieli się na dwie części: główna atrakcją jest zabawa w pokojach zagadek. Dysponujemy obecnie dwoma pokojami: „Na ratunek tygrysom” oraz „Atak dinozaurów”. Dzieci przez pierwszą część zabawy mierzą się z tematycznymi zagadkami w bajecznie kolorowych pokojach zagadek, a podczas drugiej części następuje poczęstunek z tortem, rozpakowywaniem prezentów oraz kreatywnych zabawach wymagających współpracy.

To są urodziny w dżungli i tak też całość wygląda!

Dzieci siedzą na puchowych poduchach lub pieńkach drzew, w tle leci nastrojowa muzyka, a wokół roztacza się krajobraz pełen tygrysów, lwów i kolorowych papug.  I co najważniejsze: jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje rodziców i zawsze chętnie ich słuchamy i jeśli jest to możliwe wdrażamy.

Wiemy, że brzmi ciekawie! Jednak zanim wyślecie zaproszenia do wszystkich gości przeczytajcie odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Ile dzieci może uczestniczyć w zabawie?

W jednym pokoju może przebywać maksymalnie 5 dzieci. W każdym przypadku wymagana jest obecność jednego dorosłego opiekuna. Jeżeli liczba dzieci jest większa, przy czym, w żadnym przypadku nie może ona jednak przekraczać 10, zabawa odbywa się równocześnie w dwóch pokojach – „Na ratunek tygrysom” oraz Atak dinozaurów”

Niestety nie. Nasze pokoje przygotowane są maksymalnie dla 10 dzieci. Nie ma możliwości, aby w jednym pokoju bawiła się większa ilość dzieci jak 5, a zatem na dwa pokoje przypada maksymalnie 10 dzieci. Dodatkowo, w każdym pokoju konieczna jest obecność dorosłego opiekuna, co daje już 6 osób na jeden pokój   Takie ograniczenie wynika przede wszystkim z tego, że urodziny w tajemniczym pokoju to nie tylko śmiech i radość, ale również konieczność rozwiązywania zagadek. Przy większej ilości dzieci jak 5, w pokoju robi się chaos, dzieci nie skupiają się na zagadkach, przez co zabawa przestaje sprawiać satysfakcję.

A co z animatorem? Często na urodzinach jest taka możliwość, wy nic o tym nie piszecie.

W naszym przypadku nie ma animatora, gdyż jest to zbędne. Pierwszą godzinę dzieci spędzają na rozwiązywaniu zagadek, a kolejną na zdjęciach, poczęstunku i rozpakowaniu prezentów.

Czy w poczęstunku mogą uczestniczyć również rodzice?

W poczęstunku mogą uczestniczyć jedynie dorośli, którzy biorą udział w zabawie. Sala przystosowana jest maksymalnie do 10 dzieci i dwóch dorosłych. Nieopodal od Escape Room Poznań Tajemniczy Pokój znajdują się jednak dwie kawiarnie oraz restauracja, więc rodzice mogą spędzić tam czas, czekają na swoje pociechy.

Jak dokonać rezerwacji pokoju?

Rezerwacji zabawy w escape room dla dzieci w Poznaniu najlepiej dokonać na stronie tajemniczypokoj.pl w zakładce Rezerwacje. Znajdują się tam dwa pokoje. Wybierają Państwo pokój oraz godzinę (wolne terminy zaznaczone są na zielono), po czym wypełniają formularz rejestracji. Jeżeli zabawa ma się odbyć w dwóch pokojach jednocześnie procedurę należy powtórzyć dla dwóch pokoi kolejno, przy czym dostępne godziny pomiędzy pokojami będą różniły się o 30 minut. Jeżeli zabawa ma się zacząć równocześnie należy zarezerwować dwa pokoje o zbliżonych do siebie godzinach i wówczas zabawę zaczniemy w godzinie środkowej. Przykładowo: dokonują Państwo rezerwacji pokoju Na ratunek tygrysom na godz. 16.00 oraz pokoju Atak dinozaurów na godz. 16.30. Zabawę zaczniemy wówczas o godzinie 16.15. Prosimy dodatkowo w formularzu rezerwacji w polu Wiadomość wskazać, że zabawa ma się zacząć równocześnie lub napisać do nas osobnego maila. Oczywiście można również skontaktować się z nami korzystając z formularza obok.

Czy jest zatem możliwość zorganizowania poczęstunku w tajemniczym pokoju?

Tak, taka możliwość oczywiście jest W takiej sytuacji konieczne jest wypełnienie formularza urodzinowego na naszej stronie w zakładce Urodziny. Poczęstunek organizujemy my, aby usprawnić przebieg urodzin We własnym zakresie można przynieść jedynie tort. Ale można też zamówić go u nas.

Czy na torcie są zapalone świeczki?

Oczywiście. Urodziny bez dmuchania świeczek to nie urodziny! Nasze urodzinki dla dzieci Poznań muszą mieć wszystko co znaleźć się powinno.

Mamy zabawę, mamy poczęstunek, a co z prezentami? Macie na to jakiś fajny pomysł?

Proponujemy schowanie urodzinowego prezentu w ostatniej zagadce. Jest to fajne i często praktykowane rozwiązanie. Dziecko oprócz wykonania misji znajduje jeszcze dodatkowo prezent. Uśmiech gwarantowany! Często proponujemy również rodzicom zakup tylu pakietów słodyczy, ile jest dzieci. Pakujemy je wtedy w formie cukierków i wręczamy każdemu dziecku. To dodatkowa radość i frajda.