Poznań atrakcje

„Piraci atakują” – Poznań atrakcje dla dzieci – JUŻ NIEDOSTĘPNY DO REZERWACJI

Piraci atakują to pokój, który od samego początku fascynuje wszystkich młodych uczestników. Niemal każde dziecko zapytane przez rodzica, który Escape Room chciałoby odwiedzić, aby spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek, bez zastanowienia odpowiada Piraci atakują. Chociaż pokój nie jest już dostępny do rezerwacji możecie przeczytać jak zaczęła się cała przygoda z Escape Room’em w Poznaniu dla dzieci, czyli jak Poznań atrakcje zyskały coś czego nigdy wcześniej nie było.

Co Was czeka?

Przede wszystkim masa zagadek, konieczność myślenia, główkowania i współpracy. Po wejściu do pokoju przenosicie się do pirackiego więzienia, gdzie Piraci uwięzili was, aby sprzedać na targu niewolników. Ale hola, hola, z Wami nie ma tak łatwo – nie pomyśleli, że 60 minut, które przeznaczyli na zejście na ląd w celu uzupełnienia zapasów, Wy przeznaczycie na ucieczkę. Zapomnieli też zabrać ze sobą swojego odwiecznego przyjaciela – papugę. Wbrew pozorom ten egzotyczny ptak, nie chce Wam zaszkodzić, ale pomóc, kiedy będzie taka potrzeba. Dacie radę w 60 minut? Przekonajmy się!

  • prawdziwy piracki pokład statku;
  • kilkanaście zagadek do rozwiązania;
  • nowatorskie pomysły wywołujące uśmiech na twarzy każdego dziecka;
  • pirackie stroje, gadżety, małpy i papugi;
  • i co najważniejsze – ŚWIETNA ZABAWA W GRONIE RODZINY LUB PRZYJACIÓŁ!
escape room dla dzieci w Poznaniu

Dlaczego to nie jest takie proste?

Do tego wszystkiego dochodzi perspektywa upływającego czasu – 60 minut to naprawdę niewiele. Macie do pokonania wiele różnorodnych kłódek, mechanizmów i innych zamknięć. A do tego do wyłowienia z wody niezwykle cenną rzecz, bez której nie dacie rady uciec piratom. Ale jak to zrobić, kiedy woda jest zatruta i nie wolno do niej wkładać rąk? Znajdziecie inny sposób, o którym wcześnie pewnie nawet nie myśleliście. Tykający zegarek sukcesywnie będzie odmierzał czas do powrotu piratów.

Dla kogo przeznaczona jest zabawa?

  • dla rodzin z dziećmi;
  • dla kolegów lub koleżanek, które lubią spędzać wspólnie czas;
  • dla solenizantów i jubilatów – w kajucie można ukryć prezent, który będzie dodatkową atrakcją (organizujemy również urodziny dla dzieci (Poznań)),
  • dla szukających atrakcji w Poznaniu;
Poznań dla dzieci

Tajemniczy Pokój to nie zwykła rozrywka dla dzieci w Poznaniu. To miejsce, które idealnie zna potrzeby dzieci. Wie co dzieci zaskoczy, co ucieszy, a nad czym będą musieli bardziej pogłówkować. Organizujemy również różnorodne imprezy dla dzieci: urodziny dla dzieci to nasza specjalna atrakcja.

Poznań słynie jako miasto rozrywkowe. Większość tych rozrywek skierowana jest jednak do dorosłych. Nie musi tak jednak być i my dążymy do tego, aby to zmienić. Organizujemy liczne imprezy, urodziny dla dzieci.   Nasze motto przewodnie brzmi: Poznań dla dzieci!

Ahoj piraci! Wszyscy na pokład!

Podziękowania

Chociaż pokój Piraci atakują! nie jest już dostępny do rezerwacji jako jedna z Poznań atrakcje dla dzieci to chcemy tutaj podziękować wszystkim graczom, którzy w pięknym stylu zmierzyli się z pirackimi zagadkami. To od tego pokoju zaczęła się nasza przygoda z tą rozrywką i to dzięki Wam dostaliśmy skrzydeł do tworzenia nowych pokoi, lepszych pokoi. Tak też powstały nowe gry: Na ratunek tygrysom w otoczeniu pięknej dżungli oraz Atak dinozaurów!, czyli tajemnicza wyspa dinozaurów. Dziękujemy każdemu z Was z osobna i do zobaczenia w nowych pokojach. Poznań atrakcje dla dzieci jakich wcześniej nie było.