Voucher do pokoju zagadek – prezent dla dziecka w Poznaniu

Podaruj swoim bliskim emocje, nie kolejną rzecz! Bo w tym wszystkim chodzi o to, żeby czas spędzić razem!

Każdy voucher upoważnia do gry w jednym z dwóch naszych pokoi dla całej zebranej grupy. Z doświadczenia wiemy, że jest to świetny pomysł na prezent dla dzieci w Poznaniu.

Zapakowane w ładną ozdobną kopertę oraz wydrukowane na grubym papierze sprawiają, że jest to całkowicie gotowy prezent dla dziecka na urodziny, imieniny, komunię czy jakikolwiek inny ważny dzień.

Jeżeli wolisz odebrać prezent osobiście napisz do nas na kontakt@tajemniczypokoj.pl

Dlaczego warto?

  • najlepszy Escape Room dla dzieci wg Lockme.pl
  • dwa pokoje do wyboru
  • od 2 do 6 osób w grupie ( w tym dorosły opiekun)
  • do wykorzystania 7 dni w tygodniu
  • ważny bezterminowo
  • 60 minut emocjonującej gry
  • 100% pozytywnych opinii
Na gorąco napisana recenzja 🙂 Niektóre elementy pasujące jak ulał do pokoju w żaden sposób się nie przydały się do wydostania z pokoju Piraci Atakują – i za to duży plus. Zaskakujący, pomysłowy i będący nie lada wyzwaniem także dla dorosłych 🙂 Dobra zabawa, miła atmosfera i ciekawa alternatywa na rozruszanie szarych komórek. Nie żegnamy się, tylko mówimy do zobaczenia w wiosce indiańskiej 🙂
Blanka Krzyżaniak
Jak dla mnie super pomysł na rozrywkę z dzieckiem, zupełnie coś innego, bardzo ciekawego. Pokój piracki okazał się zaskakujący, pełen wyzwan czasem nawet dla dorosłych 🙂 nieoceniona w kilku przypadkach była pomocna papuga 😉
Obsługa też profesjonalna, a także bardzo mila.
Jeśli ktoś ma jeszcze watpliwosci zdecydowanie polecam!
Michalina Karpa

Więcej opinii? Zobacz tutaj!

Najczęściej zadawane pytania

Voucher można zakupić w siedzibie naszej firmy lub poprzez formularz na naszej stronie dostępny powyżej – zostaną Państwo przekierowani na bezpieczne płatności przelewy24.
Voucher ważny jest bezterminowo.
Na podstawie vouchera można zarezerwować dowolnie wybrany termin gry dostępny na naszej stronie Internetowej: https://tajemniczypokoj.pl/rezerwacje
Voucher upoważniający do gry w wybranym pokoju w dowolnym dniu tygodnia kosztuje 120 zł.
Nie. Termin zabawy wybiera się w dowolnie wybranym momencie.
Voucher można odebrać w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym umówieniu się lub może zostać wysłany Pocztą Polską na dowolnie wskazany adres po uiszczeniu opłaty.
Nie. Vouchery nie są imienne. Treść na zaproszeniu jest stała.
Tak. Po dokonaniu płatności przez przelewy24 zostaną Państwo przekierowani do formularza, który należy wypełnić w celu otrzymania vouchera Pocztą Polską.