Poznań dla dzieci – atrakcja dla najmłodszych jakiej jeszcze nie było

Atrakcje dla dzieci Poznań

W Poznaniu jest wiele miejsc na zabawę dla dzieci. Wiele miejsc do zwiedzania i wiele do odwiedzenia zarówno dla najmłodszych mieszkańców jak i nieco starszych. Mamy w końcu liczne bawialnie, place zabaw, kręgle, bilardy. Mamy przepiękne ZOO, galerie handlowe i mnóstwo innych atrakcji dla dzieci. Jednak czasami w przerwie od zwiedzania i oglądania tego co przygotowało miasto Poznań dla dzieci dobrze jest się na chwilę oderwać i przeżyć z dziećmi przygodę, która nie ma prawa się znudzić, na przykład wyjście do pokoju zagadek! Tajemniczy Pokój to pierwszy w Polsce Escape Room dla dzieci. Chociaż istniejemy już od kilku lat nieustannie dążymy do tego by zaskakiwać naszych gości. Pokoje zagadek w ciągu kilku lat przekształciły się z pojedynczych pomieszczeń z kłódkami i zagadkami do rozwiązania do profesjonalnej rozrywki wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne by poza przyjemnością rozwiązywania zagadek wywołać też tzw. efekt „WOW”. Do tego dochodzi niezwykle realistyczny wystrój, który sprawia, że „pokoje” zagadek w zasadzie z pokojami nie mają nic wspólnego. Oczywiście nie zdradzimy dokładnego wystroju tej przygody, gdyż jest to bowiem jeden z ważniejszych czynników wywołujących uśmiech na buziach jednak można podejrzeć w naszej galerii poszczególne zdjęcia.

Nowa lokalizacja, nowe pokoje! Jeszcze więcej emocji!

Po tysiącach uśmiechniętych buzi, które przeszły przez nasze pokoje na ul. Ostroroga przyszedł czas na zmiany. Chociaż prowadzenie gry w pokojach „Piraci atakują!” oraz „Wioska Indiańska” była prawdziwą przyjemnością postanowiliśmy od podstaw zbudować nowe scenariusze gry, ale w zupełnie nowym miejscu – na Placu Wolności! Tym razem nie są to jednak pokoje. 4 miesiące zaawansowanych prac pozwala nam teraz przedstawić dwie nowe zabawy: „Na ratunek tygrysom!” oraz „Atak dinozaurów”. Przekształciliśmy kilka pomieszczeń w prawdziwy i niezwykle realny świat jakiego dzieci do tej pory nie znały. a Wszystko w myśl zasady, że Poznań dla dzieci musi oferować miejsca, których w żadnym innym mieście dzieci jeszcze nie znały. Poczytajcie sami naszego bloga, a dowiecie się o wiele więcej! Przede wszystkim jak można się bawić w Escape Room Poznań tak, by przenieść się do zupełnie innego świata. My jako pionierzy w tworzeniu Escape Room dla dzieci w Polsce jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata techniki, które pozwalają nam wprowadzać rozwiązania, które sprawiają, że Poznań dla dzieci stał się symboliką jeżeli chodzi o branżę, tzw. Escape Room’ów.

Urodziny w Tajemniczym Pokoju zagadek

Jak wiadomo urodziny dla dzieci to jeden z najważniejszych dniu w roku zarówno dla jubilatów jak ich rodziców. Tysiące pomysłów jakie proponuje Poznań dla dzieci powoduje, że czasami pojawia się aż mętlik w głowie. Popularne urodziny w salach zabaw, kręgle, bilard lub nawet bardziej spektakularne na lodowisku czy na naszej wspaniałej Malcie. Sami doskonale rozumiemy, że wybór jest trudny, ponieważ każde z miejsc wyróżnia się swoją oryginalnością. Niestety nie potrafimy pomóc w podjęciu decyzji, a jeszcze bardziej ją skomplikujemy, ponieważ udostępniamy teraz kolejne miejsce idealne na urodziny dla dzieci w Poznaniu – połączenie zabawy w pokojach zagadek wraz z przyjęciem w kolorowej dżungli w otoczeniu przyrody i zwierzaków. Wybór należy do Was, ale warto zobaczyć naszą propozycję klikając w odpowiednie zdjęcie u góry strony. Połączywszy to wszystko stworzyliśmy miejsce, które jak wierzymy nie ma prawa nie spodobać się żadnemu dziecku. Dlatego wierzymy, że Poznań dla dzieci stał się zarówno kolebką jak i stolicą pokoi zagadek, w których teraz można spędzić także tak ważny dzień jak urodziny.