atrakcje dla dzieci wielkopolska

„Wioska Indiańska” – atrakcje dla dzieci Wielkopolska – NIEDOSTĘPNY DO REZERWACJI

Chociaż pokój zagadek „Wioska Indiańska” stanowiący przykład jakie atrakcje dla dzieci Wielkopolska cieszą się popularnością wśród dzieci nie jest już dostępny do rezerwacji, chcemy przypomnieć jak to wyglądało na początku. Była to druga propozycja firmy Tajemniczy Pokój, tworzona zgodnie z głównym założeniem twórców. „Atrakcje dla dzieci Wielkopolska w samym Poznaniu mają być urozmaicone”. Obok pokoju Piraci atakują! kolejna propozycja zabawy dla dzieci to zabawa w Wiosce Indiańskiej.

Zdaniem wielu graczy pokój ten to wyjątkowy Escape Room w Poznaniu dla dzieci. Posiadający najłatwiejsze zagadki, a zatem będzie świetną atrakcją dla dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych.

Zabawa, która pochłonęła tysiące dzieci w Poznaniu

Wioska Indiańska to atrakcje dla dzieci Wielkopolska, w których dzieci już od piątego roku życia będą się świetnie bawić. Zagadki są dość proste i mają sprawiać przyjemność nawet najmłodszym graczom. Nie oznacza to jednak, że pokój jest banalnie prosty i dorośli oraz starsze dzieci będą się w nim nudzić. Jest wręcz odwrotnie. Zagadki zostały ułożone tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Najmłodsze dzieci mogą skupić się na zagadkach zręcznościowych, te starsze zaś na logicznych. Aby całkowicie je rozwiązać trzeba w między czasie odkryć wiele tajemnych zamknięć, w którym znajdują się jej poszczególne elementy.

Wioska indiańska to także fajne miejsce na zorganizowanie urodzin dla dzieci w Poznaniu. Co prawda nie ma tutaj możliwości zorganizowania poczęstunku, ale już sama zabawa w poszukiwaczy zaginionego w Wiosce Indiańskiej skarbu jest świetną atrakcją dla dzieci. Co więcej, w ostatniej zagadce można ukryć dodatkowy element zaskoczenia dla solenizanta – prezent urodzinowy. Na koniec zabawy dzieci dostają pamiątkowe dyplomy i pamiątkowe zdjęcia w Indiańskich stronach.

Atrakcje dla dzieci w Poznaniu, czyli co czeka na najmłodszych graczy:

  • piękny kolorowy świat, jak na Wioskę Indiańską przystało
  • kilkanaście zagadek do rozwiązania
  • Indiańskie stroje, gadżety i pióropusze;
  • pamiątkowe dyplomy
Poznań dla dzieci

Chociaż „Wioska Indiańska” nie jest już dostępna do rezerwacji to miło nam wspomina się tysiące zadowolonych dzieci, które z uśmiechem na buzi rozwiązywali zagadki przygotowane przez starożytnych Indian. Okazało się, że skarb został już tyle razy zdobyty przez naszych graczy, że Indianie stwierdzili, że nie uda im się przechytrzyć poznańskie dzieciaki.

 

Pamiętajcie jednak, że obecnie do rezerwacji dostępne są dwa nowe pokoje: „Na ratunek tygrysom!” oraz „Atak dinozaurów”. Nowe scenariusze gry mają jeszcze więcej zagadek, więcej powierzchni gry i zastosowania, które nigdy wcześniej nie były spotykane w żadnym innym miejscu gdzie można zapewnić atrakcje dla dzieci w Poznaniu. Oczywiście pamiętajcie też o naszej propozycji urodzinowej o której możecie poczytać klikając tutaj. 

Podziękowania za wspólne tworzenia zabawy, która podbiła serca jako niezapomniane atrakcje dla dzieci Wielkopolska

Na koniec tego krótkiego artykułu, który już co prawda tyczy się tego co było a nie tego co jest chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim naszym najmłodszym graczom, ich kolegom, rodzicom i gościom uczestniczących w licznych imprezach urodzinowych. To dzięki Wam jesteśmy coraz bardziej nakręceni na otwieranie nowych pokoi i sprawianie, żeby Poznań dla dzieci miał coraz więcej do zaoferowania. Dziękujemy Wam bardzo za wizyty, rozmowy i wspaniałe opinie jakie od Was otrzymaliśmy.