Escape Room Poznań

Escape Room Poznań

Skoro tu jesteście to pewnie już wiecie o co chodzi w tej grze. Macie 60 minut żeby rozwiązać wszystkie zagadki, pootwierać kłódki, zabezpieczenia, dokładnie wszystko przeszukać i tak dalej. Ale zapomnijcie o tym. Nie chcemy, żebyście po prostu przyszli i na drugi dzień zapomnieli gdzie byliście. Escape Room Poznań to przede wszystkim emocje. Nie będziemy Was straszyć ale chcemy żebyście zapamiętali tę przygodę. Wierzymy, że prawdziwa zabawa zaczyna się w gronie najbliższych.

Pokój „King Kong”

Od dawna krążyły wieści, że istnieje tajemnicza wyspa gdzieś pośrodku wielkiego Oceanu z której jeszcze nigdy nikomu nie udało się wrócić. Wyspa ta nazywana jest „Wyspą Czaszki”. Nazwa ta nie jest wynikiem przypadku. Nieliczne relacje podróżników potwierdzają, że dzieją się tam rzeczy, które ciężko opisać słowami.

Pośród pięknej dżungli porośniętej kolorowymi drzewami i kwiatami czają się różne niebezpieczeństwa, tajemne przejścia zbudowane prawdopodobnie przez tych, którzy z dżungli z tego miejsca chcieli uciec. Teraz to na Was czeka zagrożenie i musicie użyć wszelkich sposobów, żeby bezpiecznie wrócić do domu.

Na szczęście dla Was, podróżnicy, którzy na wyspę dostali się przed Wami zostawili kilka wskazówek odnośnie tego jak można spróbować się stamtąd wydostać, to jest Wasza szansa na ucieczkę!

Pokój dostępny również w łatwiejszej wersji dla dzieci.

Pokój „Park Jurajski”

Pradawne dinozaury, giganty wszech czasów pojawiły się znowu na świecie. Jednak okazało się wbrew tego co zawsze o nich mówiono, że większość z nich jest bardzo przyjazna dopóki oczywiście nie będzie działa im się krzywda. Grono ludzi zamknęło dinozaury w specjalnie przygotowanym parku i chcą je wykorzystać do przeprowadzania eksperymentów. Wasze zadanie to wypuścić je z parku zanim się zdenerwują.

Wykorzystajcie spryt i współpracę, żeby uratować dinozaury.

Czy pozwolicie biednym dinozaurom zostać królikami doświadczalnymi?

Do dzieła!

Pokój dostępny również w łatwiejszej wersji dla dzieci.

Nasze pokoje w liczbach

Pokoje dostępny do rezerwacji od stycznia!